Joukkueet

Naiset Ykköspesis

Valmennus: Mikko Järvenpää. Meri Kylänpää, Teemu Salonen, Simo Lehtonen

Joukkueenjohtaja: Maria Kitola (040-5161158/maria.kitola@gmail.com)

Treenivuorot: tiistaisin klo 20-21.30, perjantaisin klo 19.30-21, lauantaisin klo 13-15

 

Naiset Maakuntasarja

Valmennus: Juha Lehto (044-3217222)

Treenivuorot:

 

C-tytöt (-01-04-syntyneet)

Valmennus: Tytti Lehtilä (044-0810917), Heta Söderström, Ville Niemi ja Juhani Lehtilä

Joukkueenjohtaja: Johanna Näätänen

Huoltaja: Juha Vähäsöyrinki

Rahastonhoitaja: Anne-Mari Oksa

Treenivuorot: maanantaisin klo 17-18.30 (Laurin sali), tiistaisin klo 19.40-21 (Yhteiskoulu), sunnuntaisin klo 11.30-13 (Laurin sali)

 

E-tytöt (-07-08-syntyneet) D-tytöt (-05-06 syntyneet)

Valmennus: Ari Koski, Paula Koski 

Joukkueenjohtaja: Eeva Helenius (0407053165/eeva.helenius@gmail.com)

Huoltaja: Petri Pusala

Rahastonhoitaja: Paula Koski

Treenivuorot: Tiistaisin 19-20 vanhalla yhteiskoululla ja perjantaisin 17-18.30 Laurin koulussa.

 

F-tytöt

Valmennus: Mari-Ann Lehtinen

Joukkueenjohtaja:

Treenivuorot:

 

Miehet maakuntasarja

Valmennus: Keijo Toivonen (0407069141keitoiv@gmail.com) ja 

Janne Sampalahti (0505283877janne.sampalahti@gmail.com)

Joukkueenjohtaja: Ritva Toivonen (0400895434ritva.toivonen@suomi24.fi)

Treenivuorot: sunnuntaisin klo 14.30-16.00 (Laurin koulu)

 

E-Pojat(08/07-syntyneet)

Valmennus/pelinjohto: Janne Sampalahti(0505283877, janne.sampalahti@gmail.com)

Joukkueenjohtaja: Eeva Laulumaa (040 5758422, eeva_laulumaa@gmail.com)

Rahastonhoitaja: Anne Ahti(ahti.anne@gmail.com)

 

F-pojat (09/10-syntyneet)

Valmennus/pelinjohto: Janne Sampalahti (0505283877janne.sampalahti@gmail.com) ja Pilvi Pennanen

Joukkueenjohtaja: Annina Pihlajamäki(044 3782000,annina.pihlajamaki@gmail.com )

Rahastonhoitaja: Anne Ahti (ahti.anne@gmail.com)

Treenivuorot: sunnuntaisin klo 13.00-14.30 (Laurin koulu)