Superpesistä Mynämäellä!

www.vesattaret.fi

---------------------------------------

 pe 10.7. klo 18
 MyVe D-t kelt - Köyliö 07
PtNokka Kristian
StKoski Amalia
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 la 11.7. klo 11
 MyVe E-pojat - Loimaa
PtSihvonen Jessika
StOrava Veijo
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 la 11.7. klo 15
 MyVe E-pojat - Pöytyä
PtLehto Juha
StKoski Amalia
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 su 12.7. klo 12
 MyVe D-t kelt - Eurajoki
PtNokka Kristian
StRekola Linnea
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 ma 13.7. klo 18
 MyVe E-pojat - Turku
PtOrava Veijo
StNurmi Elli
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 ti 14.7. klo 18
 MyVe E-tytöt - Paimio
PtKoski Amalia
StHelenius Ella
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 ti 14.7. klo 18
 MyVe D-tytöt kelt - Laitila D2
PtLehto Juha
StNokka Kristian
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 to 16.7. klo 18
 MyVe E-pojat - Laitila
PtSihvonen Jessika
StNokka Kristiam
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 to 16.7. klo 18
 MyVe F-tytöt - Rauma F1
PtRekola Linnea
StNurmi Elli
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 la 18.7. klo 16
 MyVe naiset - Kempele
PtSirola Suvi-Maria
StLaakso Mikko-Jussi
2t 
3t 
trNokka Kristian
kirjEura Sanna
  
 su 19.7. klo 12
 MyVe E-tytöt - Loimaa
PtKoski Amalia
StOrava Veijo
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 ma 20.7. klo 18
 MyVe F-tytöt - Kokemäki
PtSihvonen Jessika
StLuostarinen Petteri
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 ti 21.7. klo 18
 MyVe D-tytöt - Laitila D1
PtLehto Juha
StNokka Kristiam
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa
  
 pe 24.7. klo 18
 MyVe naiset - Hyvinkää
PtLaakso Mikko-Jussi
StVikström Jakob
2t 
3t 
trKoski Amalia
kirjEura Sanna
  
 su 26.7. klo 17
 MyVe naiset - Rauma
PtLaakso Mikko-Jussi
StVikström Jakob
2t 
3t 
trNokka Kristian
kirjEura Sanna
  
 ke 29.7. klo 18
 MyVe E-tytöt - Loimaa
PtOrava Veijo
StSampalahti Rasmus
2tJoukkue hoitaa
3tJoukkue hoitaa
trJoukkue hoitaa
kirjJoukkue hoitaa

--------------------------------------