Junnujoukkueet

D-tytöt (06/07-syntyneet) 

Valmennus ja pelinjohto: Ari Koski ja Paula Koski 

Joukkueenjohtaja: Eeva Helenius 040-705 3165 / eeva.helenius@gmail.com

Treenivuorot: Tiistaisin 17-18.30

                    Perjantaisin 17-18.30     

                    Sunnuntaisin 18-19.30

                   Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkatekonurmella                    

 

E-tytöt (08/09-syntyneet)

Valmennus ja pelinjohto: Maria Kitola-Penttinen, Marina Helisvuori ja Antti Seppä

Joukkueenjohtaja: Jonna Palmu 040-847 8033 / jonna.palmu@utu.fi

Treenivuorot: Maanantaisin 16:30-18

                    Keskiviikkoisin 16.30-18

                    Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkatekonurmella

 

E-Pojat(08/09-syntyneet)

Valmennus/pelinjohto: Janne Sampalahti 050-528 3877 ja Mika Lehtonen

Joukkueenjohtaja: Annina Pihlajamäki 044-378 2000 / annina.pihlajamaki@gmail.com

Treenivuorot: Tiistaisin 18.30-20

                    Torstaisin 17-18.30

                    Sunnuntaisin 16.30-18

                    Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkatekonurmella

 

F-tytöt (10/11-syntyneet)

Valmennus ja pelinjohto: Ari Koski ja Paula Koski 050-330 2832 / paula.j.koski@gmail.com

Joukkueenjohtaja:

Treenivuorot: Maanantaisin 17.30-19

                    Torstaisin 17.30-19

                    Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkakentällä

 

F-pojat (11/10-syntyneet)

Valmennus: Janne Sampalahti ja Tarleena Tähtinen 050-401 8283

Joukkueenjohtaja: Annina Pihlajamäki 044-378 2000 / annina.pihlajamaki@gmail.com

Treenivuorot: Tiistaisin 18.30-20

                    Torstaisin 17-18.30

                    Sunnuntaisin 16.30-18

                    Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkatekonurmella yhdessä E-poikien kanssa


 

G-juniorit (12-syntyneet ja nuoremmat)

Valmennus ja pelinjohto: Petri Hautala 050-564 8209, Aleksi Ahlqvist, Ari Leino ja Jussi Tuominen

Treenivuorot: Maanantaisin klo 17.30-19

                    Treenit Mynämäen urheilukeskuksen hiekkakentällä