Naisten Superpesis

Naisten Superpesisjoukkueen eli - Vesattaret - tulet jatkossa löytämään uudistetuilta nettisivuilta

 

Valmennus: Mikko Järvenpää, Jari Lehto, Meri Kylänpää, Teemu Salonen, Simo Lehtonen

Joukkueenjohtaja: Mona Heikkilä - 0400 521501

 

Otteluohjelma (päivitetty 22.2.)

 

Su 12.5. klo 17:00              Kirittäret, Jyväskylä - Mynämäen Vesa

Ti 14.5. klo 18:00               Hyvinkään Tahko - Mynämäen Vesa

La 18.5. klo 16:00              Kempeleen Kiri - Mynämäen Vesa

(Su 19.5. klo 16:00              Oulun Lipottaret - Mynämäen Vesa *)

Ke 22.5. klo 18:00             Mynämäen Vesa - Pesäkarhut, Pori

Su 26.5. klo 17:00             Mynämäen Vesa - Fera, Rauma

To 30.5. klo 16:00              Seinäjoen Maila-Jussit - Mynämäen Vesa

Ke 5.6. klo 18:00                Lappajärven Veikot - Mynämäen Vesa

Su 9.6. klo 17:00                Mynämäen Vesa - Hyvinkään Tahko

Ke 12.6. klo 18:00             Manse PP, Tampere - Mynämäen Vesa

Pe 14.6. klo 18:00             Mynämäen Vesa - Lapuan Virkiä

Su 16.6. klo 17:00             Mynämäen Vesa - Pesä Ysit, Lappeenranta

Ke 19.6. klo 18:00             Mynämäen Vesa - Seinäjoen Maila-Jussit

Ke 26.6. klo 18:00             Fera, Rauma - Mynämäen Vesa

Ke 3.7. klo 18:00               Mynämäen Vesa - Kirittäret, Jyväskylä

Ke 10.7. klo 18:00             Fera, Rauma - Mynämäen Vesa

(Su 14.7. klo 17:00             Mynämäen Vesa - Oulun Lipottaret *)

Pe 19.7. klo 18:00             Mynämäen Vesa - Fera, Rauma

Su 21.7. klo 17:00             Mynämäen Vesa - Lappajärven Veikot

Ti 23.7. klo 18                  Mynämäen Vesa - Hyvinkään Tahko

Pe 26.7. klo 18:00             Pesä Ysit, Lappeenranta - Mynämäen Vesa

Su 28.7. klo 17:00             Mynämäen Vesa - Kempeleen Kiri

Ke 31.7. klo 18:00             Hyvinkään Tahko - Mynämäen Vesa

Pe 2.8. klo 18:00                Pesäkarhut, Pori - Mynämäen Vesa

Su 4.8. klo 17:00                Mynämäen Vesa - Manse PP, Tampere

Ke 7.8. klo 18:00                Fera, Rauma - Oulun Lipottaret

Ke 7.8. klo 18:00                Hyvinkään Tahko - Seinäjoen Maila-Jussit

Ke 7.8. klo 18:00                Kempeleen Kiri - Lappajärven Veikot

Ke 7.8. klo 18:00                Lapuan Virkiä - Mynämäen Vesa

*) Oulun Lipottaret on luopunut sarjasta 28.1.